HAKKIMIZDA

Temelleri 2016 yılına dayanan Çakın Enerji Buıld olarak ülkemizin yüksek güneş enerjisi potansiyeline olan inancıyla, kurumsal deneyimlerin aktarılması ve bu potansiyelin en doğru yöntemlerle değerlendirilerek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakılması adına Türkiye’nin her noktasında faaliyet göstermektedir. Güneş enerjisi elektrik üretimi sektöründe 7 yılı aşkın süredir edindiği tecrübeyi değerli yatırımcılarının projelerine aktarmak için kurulmuş bir teknoloji ve mühendislik şirketidir.

Sürdürülebilir enerji ve sürdürülebilir yaşam felsefesi ile çıktığımız yolculuğumuz her geçen yıl büyüyerek devam etmektedir.

Türkiye fotovoltaik güneş enerjisi üretimi için verimli ve çok umut verici bir konumdadır. Enerji Üretim Araştırmaları Ulusal Enstitüsü’ne göre ülkemizin ortalama güneş alma süresi günde 7.2 saat ve yılda 2,640 saat ile Türkiye kusursuz ışıma değerleri sunarken, Avrupa’nın birçok bölgesinden daha fazla, yılda yaklaşık 380 milyon kilowatt / saat güneş enerjisi üretme imkanına sahiptir.

Fotovoltaik sistemlerde Türkiye’nin öncü firmalarından biri olan Çakın Energy Buıld , özellikle lisanslı ve lisanssız projelerin anahtar-teslim kurulum  hizmetlerinin yanı sıra danışmanlık, projelendirme, mühendislik ve ürün tedariği hizmetleri de sunmaktadır.

Her projede en üst düzeyde kalite anlayışını sunmak için takip ettiğimiz 5 ana noktamız;

1.Güvenilir Ürünler , İş Ortakları

2. Profesyonel Kadro

3. Beklentiyi En Üst Düzeyde Karşılamak

4.Müşteri Odaklı Çalışmak

5. Zamanında ve Kaliteli Hizmet Sunmak

Ticari hedef ve beklentilerin ötesinde Çakın Energy Buıld ailesi olarak, dünyamızı korumanın her yaştan her milletten insanın ortak paydası olduğuna inanıyoruz. Kurulan her güneş enerjisi santralinin sürdürülebilir bir geleceğe bizi bir adım daha yaklaştırdığının bilinci ve sorumluluğu ile yolculuğumuz devam ediyor…

TOP